Mājas lapā ir iespējams pasūtīt un iegādāties plašu preču klāstu: preces mājai un virtuvei. Pasūtījumus var veikt interneta veikalā vai zvanot + 371 26621999.

Lai veiktu pasūtījumu caur interneta veikalu, Jums ir nepieciešama sava lietotāja izveide. Veicot pasūtījumu izmantojot tālruni var veikt darba dienās no 8:30 – līdz 17:00. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09:00-17:30. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā.

Ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis, lai precizētu pasūtījuma detaļas.

Apskatīt visu SIA „Saimniecības Preces” sortimentu un veikt pirkumus var veikalā – noliktavā Rīgā, Piedrujas ielā 18, vai kontaktējoties ar savu tirdzniecības pārstāvi. Preču cenas interneta veikalā ir norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

Cenā nav iekļauta maksa par piegādi. Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Preču piegāde tiek veikta darba dienās, iepriekšs saskaņojot. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, ja prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta 12-72 stundu laikā. Piegādes diena iepriekš tiks saskaņota ar pircēju.

Minimālais pasūtījuma apjoms juridiskām personām ir 50€.

Juridiskām personām, ar kurām ir noslēgts sadarbības līgums – piegādi veicam bez maksas. Ja nav noslēgts līgums par sadarbību, tad pasūtot preci ir jāveic priekšapmaksa.

Par apmaksas noteikumiem un atlaides apmēru tiek runāts ar katru klientu individuāli.

Preci bez piegādes maksas var saņemt Rīgā, Piedrujas ielā 18.

 

Piegādes izmaksas   
Rīgā:  
Pasūtījumiem virs 50 EUR, piegāde notiek bez maksas.  

Pasūtījumiem zem 50 EUR, piegādes  maksa ir 5 EUR.

 
Rīgas rajonā:  
Pasūtījumiem virs 70 EUR, piegāde notiek bez maksas.  
Pasūtījumiem zem 70 EUR, piegādes maksa ir 8 EUR.  
Latvijas teritorijā:  
Pasūtījumiem virs 100 EUR, piegāde notiek bez maksas.  
Pasūtījumiem zem 100 EUR, piegādes maksa ir 15 EUR.  

Ieeja


Neesi reģistrējies?